Rozhovor

GALAXY Stars pôsobí iba na Devils Cupe

Trošku sme vyspovedali chalanov z Trenčína, ktorí sa už tešia na turnaj. Sme presvedčení, že je to dobrý spôsob ako predstaviť účastníka turnaja a priblížiť ostatným možného súpera na turnaji. Chalani to tiahnu spolu už pár rokov a je tam cítiť chémiu dobrej partie a chuti hrať florbal.

Ako dlho sa venujete florbalu? 

Ako partia hráme spolu okolo 8 rokov. Začínali sme spolu hrávať ešte za iný tím, kde sme hrali druhú ligu. Po pár rokoch sa tím rozpadol a tak sme založili vlastný. 

V ktorých ligách hráte?

Začínali sme spočiatku hrávať mestské ligy v Trenčíne, ale taktiež zopár letných turnajov. Tým, že nám rokmi pribúdajú povinnosti a ubúda voľného času, tím pod názvom GALAXY Stars ako taký už nepôsobí nikde inde len na Devils Cupe. Ale som rád, že aj naďalej väčšina chalanov hráva počas roku za iné tímy od 2. ligy až po extraligu.

Florbalové osobnosti vo vašom tíme?

Každý jeden článok nášho tímu je istým spôsobom osobnosť. Neviem si predstaviť, že by niekto z jadra tímu chýbal.

Ste pravidelným účastníkom nášho turnaja. Čo vás k nám privádza aj tento rok? 

Vždy už od zimy sledujeme vašu stránku a čakáme kedy sa môžeme registrovať. Keď sme pred pár rokmi začínali na vašom turnaji ako nováčik, skončili sme posledný. 

No každým turnajom sa posúvame vyššie a vyššie. Minulý ročník sme skončili až vo vyraďovacej časti. Veríme, že aj tento rok ukážeme tímového ducha a potrápime súperov.

Prečo ste sa rozhodli opäť prísť na turnaj?

Prečo? Možno práve preto, že kvalita turnaja je na vysokej úrovni, či už čo sa týka tímov, rozhodcov, ale taktiež občerstvenia a vedľajších aktivít. Každoročne odchádzame veľmi spokojní a verím, že ani tento rok to nebude inak. 

Plány vášho tímu do budúcna?

Hrať florbal so super partiou čo najdlhšie a samozrejme sa tešíme na Devils CUP 2018 :)

Posledný ročník turnaja podporili

Sponzori turnaja